dziękujemy za udział w retrowyzwaniu

„tu przecież nie o grafikę chodzi, stary!”

Dobrze wspominasz klasyki takie jak Worms czy Another World?  Powrót do przeszłości jest możliwy dzięki THEA500 Mini.
Nie pamiętasz czasów starych komputerów? Nic straconego!
Przed Wami Retrowyzwanie!

Nagroda główna:
3x konsola
THEA500 Mini
nagrody dodatkowe:
30x 200zł
100x kod zniżkowy
na zakup konsoli THEA500 MINI na mediaexpert.pl

Laureaci

 • Nagrodę główną (konsolę THEA500 Mini) otrzymują: Tomasz H., Pacałka, Dawid
 • Nagrodę dodatkową (200 zł) otrzymują: Maestro, manolo lolo, Natalia, Grzegorz B., Artur K., Paweł K., Mateusz K., Krzysztof Ch., Rafał Sz., Romano, Sandra, ZnajomyValdgira, Marcin G., Ewa Ch., Jarek, Kamila F, Krystyna, Paweł C., Marcin Ch., Adam K., Agusiel, [email protected], Andrzej Sz., Sebastian K., Filon, Damian K, Kazimierz, Michał G., Dariusz, czaszuszcz
 • Laureaci zostali powiadomieni drogą mailową – sprawdźcie swoje skrzynki! 🙂

Jak wziąć
udział?

 • Punkt 1: Opisz, jak rozpoczęła się Twoja gamingowa przygoda. Granie u kumpla? Automaty na wakacjach? A może po prostu wymarzona gra?
 • Punkt 2: Nagrodą jest THEA500 Mini, spróbuj więc zmieścić swoją odpowiedź w 500 znakach (bez spacji).
 • Punkt 3: Możesz zgłosić maksymalnie jedną pracę tekstową.
 • Punkt 4: Zgłoszenie należy przesłać za pomocą formularza konkursowego.
 • Punkt 5: Pracę można zgłaszać do 18.04.2022 włącznie.

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE


  Poprzednie wyzwania

  Wyzwanie retrowyzwanie
  Wyzwanie: retrowyzwanie
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie @pago
  Wyzwanie: @pago
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie @diables
  Wyzwanie: @diables
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie @mandzio
  Wyzwanie: @mandzio
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie @nieuczesana
  Wyzwanie: @nieuczesana
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie @urqueeen
  Wyzwanie: @urqueeen
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie
  Wyzwanie graficzne
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie @pago
  Wyzwanie: @pago
  wyzwanie zakończone
  Wyzwanie TVGRYpl
  Wyzwanie: TVGRYpl
  wyzwanie zakończone

  Przydatne dokumenty

  Nota prawna

  To nie jest oferta.

  eKonto osobiste to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę przy 350 zł transakcji nią w miesiącu (lub 7 zł przy braku spełnienia tego warunku), 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł), 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

  eKonto możliwości to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za wypłaty kartą na dowolną kwotę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące eKonta możliwości są umieszczone w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnym na  www.mBank.pl/m.

  Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konta osobiste w mBanku S.A., są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na stronie www.mBank.pl/lp/regulaminy-kont.

  Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową. są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-ekonta.

  Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem umożliwiającym regularne oszczędzanie, znajdują się w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych na stronie www.mBank.pl/cele, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

  Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 13 do 24 lat wynosi 0 zł. Dla Klientów korzystających z rachunków eKonto możliwości wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą w danym miesiącu kalendarzowym są bezpłatne. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek, kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. Dedykowana grafika jest dostępna dla kart debetowych Visa Me. Zasady umieszczania grafik określa Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową Visa Me, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2% wartości transakcji.

  Szczegóły dotyczące usług płatniczych i systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na  https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze.

  Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

  Cykliczne rabaty, dalej nazywane mOkazje

  Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.

  W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej.

  Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje

  Konto od graczy dla graczy

  Konto dla graczy zaprojektowali gracze w wieku 13- 30 lat na warsztatach organizowanych przez mBank S.A., w czerwcu 2021r. Benefity konta, oceniało na panelu online 600 graczy w wieku 13- 30 lat. Badanie na panelu online, przeprowadziła firma Beyound Sp. z o.o. na zlecenie mBank S.A. w lipcu 2021r.

  Xbox Game Pass Ultimate

  Xbox Game Pass Ultimate, otrzymasz jeśli w dniach 28.04.2022-18.05.2022 otworzysz konto dla graczy poprzez stronę: https://www.mbank.pl/dlagraczy. Kod Xbox Game Pass Ultimate wyślemy Ci na podstawie zawartej umowy o prowadzenie bankowego rachunku dla osób fizycznych. Kod ten otrzymasz w formie kafelka w sekcji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Pamiętaj, aby otrzymać kod musisz wyrazić zgodę na korzystanie z programu mOkazje. Kod daje bezpłatny 3 miesięczny dostęp do usługi Xbox Game Pass Ultimate Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie Promocji „I możesz więcej - VII edycja”, Regulaminie Promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja III” dostępnych na  https://www.mbank.pl/dlagraczy