Dlaczego mBank

Konto w mBanku
zaprojektowali
gracze

dlatego masz:

rabaty na platformy gamingowe,
gry i akcesoria

kartę płatniczą
ze wzorem
gamingowym

i jeszcze więcej:
  • bezpieczne i szybkie płatności za gry i akcesoria – płacisz BLIK-iem lub wirtualną kartą
  • automatyczne oszczędzanie na gry lub akcesoria
  • zrzutki na telefon ze znajomymi, np. na wybraną grę
  • 0 zł za prowadzenie konta
do 27.04.2022 załóż konto i zgarnij
Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące, który daje dostęp do gier na konsole i komputery.

Pamiętaj, aby otrzymać kod musisz wyrazić zgodę na korzystanie z programu mOkazje.

Konto w mBanku
zaprojektowali
gracze

dlatego masz:

Cykliczne rabaty na
platformy gamingowe,
gry i akcesoria

kartę płatniczą
ze wzorem
gamingowym

i jeszcze więcej:
  • bezpieczne i szybkie płatności za gry i akcesoria – płacisz BLIK-iem lub wirtualną kartą
  • automatyczne oszczędzanie na gry lub akcesoria
  • zrzutki na telefon ze znajomymi, np. na wybraną grę
  • 0 zł za prowadzenie konta
Do końca października 2021 do zgarnięcia jest 10% rabatu na GOG.COM

To nie tylko konto!

Dołącz do wyzwań i zawalcz o super nagrody!
Każdego miesiąca, wraz z różnymi twórcami, których znacie z Twitcha i YouTuba, przygotowujemy dla Was gamingowe wyzwania

Masz dostęp do cyklicznych
rabatów na gry i akcesoria.

Jak to działa?

Otwierasz konto
dla graczy
Dostajesz dostęp do cyklicznych rabatów na platformy gamingowe, gry czy akcesoria
Wchodzisz do zakładki mOkazje, wybierasz rabat dla siebie i zyskujesz
Wybierasz mOkazje, płacisz z mBankiem a część pieniędzy wraca na Twoje konto. Listę swoich mOkazji znajdziesz w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej. Sprawdź swoje mOkazje już dziś i zyskaj zwrot części wydanej kwoty za swoje zakupy.
Znane i lubiane marki

mOkazje to świetne oferty znanych
marek i sieci sklepów dostępne
w serwisie transakcyjnym i w aplikacji
mobilnej mBanku.

Co tydzień coś nowego

Przeglądaj mOkazje na popularne
produkty i marki. Korzystaj, póki są –
co tydzień mamy nowe oferty!

Oddajemy pieniądze

Zwrot części wydatków trafia prosto
na Twoje konto, o wszystkim
poinformujemy Cię sms’em.

Zainteresowany? Kliknij i

Poprzednie wyzwania

Wyzwanie Kaluch & Mandzio
Wyzwanie: Kaluch & Mandzio
wyzwanie zakończone
Wyzwanie retrowyzwanie
Wyzwanie: retrowyzwanie
wyzwanie zakończone
Wyzwanie @pago
Wyzwanie: @pago
wyzwanie zakończone
Wyzwanie @diables
Wyzwanie: @diables
wyzwanie zakończone
Wyzwanie @mandzio
Wyzwanie: @mandzio
wyzwanie zakończone
Wyzwanie @nieuczesana
Wyzwanie: @nieuczesana
wyzwanie zakończone
Wyzwanie @urqueeen
Wyzwanie: @urqueeen
wyzwanie zakończone
Wyzwanie
Wyzwanie graficzne
wyzwanie zakończone
Wyzwanie @pago
Wyzwanie: @pago
wyzwanie zakończone
Wyzwanie TVGRYpl
Wyzwanie: TVGRYpl
wyzwanie zakończone

Przydatne dokumenty

Nota prawna

To nie jest oferta.

eKonto osobiste to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę przy 350 zł transakcji nią w miesiącu (lub 7 zł przy braku spełnienia tego warunku), 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł), 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

eKonto możliwości to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za wypłaty kartą na dowolną kwotę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące eKonta możliwości są umieszczone w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnym na  www.mBank.pl/m.

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konta osobiste w mBanku S.A., są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na stronie www.mBank.pl/lp/regulaminy-kont.

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową. są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-ekonta.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem umożliwiającym regularne oszczędzanie, znajdują się w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych na stronie www.mBank.pl/cele, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 13 do 24 lat wynosi 0 zł. Dla Klientów korzystających z rachunków eKonto możliwości wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą w danym miesiącu kalendarzowym są bezpłatne. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek, kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. Dedykowana grafika jest dostępna dla kart debetowych Visa Me. Zasady umieszczania grafik określa Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową Visa Me, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2% wartości transakcji.

Szczegóły dotyczące usług płatniczych i systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na  https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Cykliczne rabaty, dalej nazywane mOkazje

Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej.

Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje

Konto od graczy dla graczy

Konto dla graczy zaprojektowali gracze w wieku 13- 30 lat na warsztatach organizowanych przez mBank S.A., w czerwcu 2021r. Benefity konta, oceniało na panelu online 600 graczy w wieku 13- 30 lat. Badanie na panelu online, przeprowadziła firma Beyound Sp. z o.o. na zlecenie mBank S.A. w lipcu 2021r.

Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate, otrzymasz jeśli w dniach 28.04.2022-18.05.2022 otworzysz konto dla graczy poprzez stronę: https://www.mbank.pl/dlagraczy. Kod Xbox Game Pass Ultimate wyślemy Ci na podstawie zawartej umowy o prowadzenie bankowego rachunku dla osób fizycznych. Kod ten otrzymasz w formie kafelka w sekcji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Pamiętaj, aby otrzymać kod musisz wyrazić zgodę na korzystanie z programu mOkazje. Kod daje bezpłatny 3 miesięczny dostęp do usługi Xbox Game Pass Ultimate Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie Promocji „I możesz więcej - VII edycja”, Regulaminie Promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja III” dostępnych na  https://www.mbank.pl/dlagraczy